Om oss

Henther.no er utviklet av Cuboid Technologies

Vår visjon er å bli markedsledende aktør på digitale selvbetjente salgs -og leveringsløsninger i Skandinavia. Spissingen vår er digitale kantiner, digitale pickup -points og intern kontroll og utleveringsløsninger.

Vinn – vinn

Vår teknologi øker tilgjengelighet og trivsel, reduserer frustrasjon for de ansatte, gir høy miljøgevinst samtidig som bedriften sparer mye penger. Innsikt sparer bedrifter for inntil 40% -LEAN.

Henther.no digitaliserer bruken av internt forbruksmateriell, men også materiell som går til produksjon som konsumeres i din bedrift.

Henther.no administrerer utlån av kostbart verktøy og utstyr og sørger for sporbarhet i hele verktøyets levetid. Et verktøy trenger ikke å være bare en vinkelsliper, det kan også være en PC, en mobiltelefon eller et måleapparat.

Henther.no sørger for at man øker bedriftens operasjonelle tid (performance) samtidig som man reduserer forbruk med inntil 40%.

Våre Løsninger

UTTAK

Bodil jobber i en bedrift der de reparerer gravemaskiner. Hun trenger en markeringspenn. Hun går bort til det henther.no, swiper ansattkortet hun vanligvis bruker til å komme seg inn i bedriften. Hun får opp en meny over produkter, hun velger produkt og antall. Hun blir bedt om å føre uttaket på et kostsenter/avdeling. Bekrefter. Varen blir levert fra vareautomaten.

Gunnar jobber i en bedrift der de tilbyr konsulenttjenester, og han skal låne en PC. Han går til smartlockeren og swiper ansattkortet. Han får opp en meny om utlån av verktøy. Han velger DELL 400VGF. En dør i smartlockeren popper opp. Gunnar tar ut PC’en, den er nå ført på han. Alle vet nå at Gunnar har den.

Når Gunnar skal levere den tilbake, så er det bare å skanne utlånsbrikken som er festet på PC’en. Den samme døren åpnes igjen. Gunnar legger inn PC’en. Alle vet nå at Gunnar har levert den tilbake.

UTLÅN

UTTAK & UTLÅN

Med henther.no så går det selvsagt også an å kombinere uttak og utlån fra samme system. Det er faktisk det vanligste.

Man får da permanent uttak på vareautomaten, og utlån fra smartlockerene. Summen av dette er at bedriften får 100% kontroll på både internt forbruksmateriell og internt utlånsmateriell.

Referanser

Menneskene

Joachim B. Hansen
Daglig leder/eier

joachim@cuboid.no

Patrick Strauss
Salgssjef

patrick@cuboid.no

Fredrik Werner
Produksjonsleder

fredrik@cuboid.no

Tine Helene R. Jönsson
Teknisk montør

tine.helene@cuboid.no

Kristine Elise Stabell
Økonomisjef

kristine@cuboid.no

Robin René R. Jönsson
Lead Systems Development Engineer

robin@cuboid.no

Daniyal Ahmed
Software Developer

daniyal@cuboid.no

Waley Chen
Junior Software Engineer

waley@cuboid.no

Irina Braathen
Markedssjef/eier

irina@cuboid.no

Kontakt oss

Send oss en e-post

Hva kan vi hjelpe deg med

Service

Service innebærer kursing i hvordan bruke, og tilpasse våre systemer, i tillegg til en proaktiv
kontakt med sluttbruker for å sørge for at kunde ikke må tenke på noe annet enn å fylle opp

Software

Software: Etter mange år med prøving og feiling, har vi utviklet en unik software som er tilpasset kundes behov. Dette gir høy kvalitet og ingen nedetid. Vi utvikler stadig nye features og jobber kontinuerlig med å tilby “state of the art” software.

Support

Support: Vi er tilgjengelige 24/7 for support om noe skulle oppstå. Selv med de mest stabile og gjennomtenkte løsningene på markedet vil behovet for support komme. Vi setter vår stolthet i å besvare alle henvendelser når de kommer. Alle våre kunder skal føle seg godt ivaretatt og trygge på vår kompetanse og vilje til å løse eventualiteter.

SUPPORT

Beredskap: 08:00 – 16:00
Mob: +47 91 69 12 70
E-post: support@cuboid.no

SALG

Mob: +47 46 56 64 41

SENTRALBORD

Tlf: +47 32 83 33 32
E-post: post@cuboid.no

ADRESSE

Øvre Eikervei 177 3048
Drammen, Norway
Orgnr: 997435192